Smaza

Informacje:
Godziny otwarcia:
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
Godziny otwarcia:
Opis:

Tradycje firmy STOLARSTWO-SMAZA sięgają roku 1912. Wtedy to ówczesny założyciel, Józef Smaza, zajmował się produkcją domów drewnianych wraz z ich kompletnym wyposażeniem w stolarkę okienno – drzwiową, podłogi i meble. Z upływem lat firma zachowała rodzinny charakter i nieprzerwanie wytwarza produkty najwyższej jakości. Możemy poszczycić się realizacjami nie tylko w kraju, ale i w wielu zakątkach Europy. Nasze wyroby są niezwylke cenione, świadczy o tym cała rzesza zadowolonych klientów, którzy z czasem powracają do nas ze swoimi dziećmi i wnukami.

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu stolarki budowlanej z najwyższej jakości drewna litego, łącząc w sobie wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność. Odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie rynkowe, produkujemy także lustra w drewnianych ramach oraz cały asortyment elementów wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy również dystrybutorem m.in. stolarki drzwiowej znanych i cenionych producentów, a także podłóg drewnianych, klamek, profesjonalnych lakierów do drewna, akcesoriów  łazienkowych. Ofertę dobieramy bardzo starannie. Współpracujemy tylko z uznanymi i sprawdzonymi partnerami starając się, aby klient zawsze otrzymywał produkt najwyższej jakości


Czytaj więcej
Szukaj w pobliżu:
Chesz wyszukać firmy z innych branż? Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania w oparciu o Twoją lokalizację
SZUKAJ W POBLIŻU (Wybierz branże)
Obecny zasięg:
km
Zmień odległość:
0 km 10 20 30 40 50 km

Powiększ mapę

Komentarze:
Wstaw komentarz
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz. Możesz być pierwszy/a.

Whoops, looks like something went wrong.