Restauracja ETON

Informacje:
Godziny otwarcia:
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
Godziny otwarcia:
Opis:

Jeśli chcesz poczuć się jak w niebie, zapraszamy do Eton. W towarzystwie naszych aniołów zjesz posiłek w niebiańskiej atmosferze. Niebo w gębie zapewniają najlepsi kucharze, anielska obsługa i dietetyk, który na Twoje zamówienie przyrządzi danie lekkie jak piórko.

Eton to miejsce które pozwoli ci się oderwać od zgiełku krakowskich ulic. Otoczony przez prawdziwe anioły w spokoju posilisz się domowym jedzeniem. W naszej ofercie znajdziesz pachnące pierogi, rumiane kotlety i żurek ze swojską kiełbasą i jajkiem. Proponujemy również zestawy dnia na miejscu lub na wynos.

Organizujesz imprezę?
Daj znać! Pomożemy ci zaplanować menu i oczarować gości naszymi daniami. Eton to gwarancja tradycyjnego smaku, miłej obsługi i anielskiego towarzystwa.

Catering: Obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe m.in. szkolenia, bankiety i wesela. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez w postaci fotografa, dekoratora oraz góralskiej kapeli, która w połączeniu z anielskim klimatem naszych lokali zapewnia niepowtarzalne wrażenia.

Nasze posiłki dostarczamy również dla pracowników budowlanych, szkół oraz firm. Zapewniamy ciepłe i smaczne posiłki na czas na terenie Krakowa i okolic.


Czytaj więcej
Szukaj w pobliżu:
Chesz wyszukać firmy z innych branż? Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania w oparciu o Twoją lokalizację
SZUKAJ W POBLIŻU (Wybierz branże)
Obecny zasięg:
km
Zmień odległość:
0 km 10 20 30 40 50 km

Powiększ mapę

Komentarze:
Wstaw komentarz
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz. Możesz być pierwszy/a.

Whoops, looks like something went wrong.