Pokazy Pirotechniczne Kamuro

Informacje:
Godziny otwarcia:
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
Godziny otwarcia:
Opis:

Proponujemy Państwu niepowtarzalną oprawę pirotechniczną, uatrakcyjniającą przyjęcie weselne. Przygotowujemy urozmaicony i dynamiczny scenariusz dopasowany do miejsca w którym ma odbyć się pokaz pirotechniczny, dobór efektów odbywa się zawsze po wizji lokalnej przeprowadzonej przez naszych pirotechników.

Proponujemy Państwu kilka ofert pokazów:

ROMANCE 4-6 MINUT Pokaz wykonany we własnym zakresie ( zestaw kilku lub kilkunastu wyrzutni wielostrzałowych opisanych w kolejności odpalania ) cena już od 500,00.

BUKIET Panny Młodej 5-8 minut Najpopularniejszy Pokaz wykonany Przez naszych pirotechników zsynchronizowany z muzyką – posiadamy własne nagłośnienie, stosujemy głównie bomby pirotechniczne, komety, miny, wachlarze i profesjonalne wyrzutnie. Możemy zastosować również dodatkowe efekty naziemne jak serca, wodospady, wulkany itp. Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od lokalizacji pokazu.

PLATINUM 8-12 minut Ten pakiet kierujemy do tych wszystkich, dla których standardowy pokaz to za mało. Zahipnotyzuje Was i Waszych gości pełne 11-12 minut rozświetlonego nieba z finałem wspaniałych opadających gwiazd. Cena ustalana indywidualnie.


Czytaj więcej
Szukaj w pobliżu:
Chesz wyszukać firmy z innych branż? Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania w oparciu o Twoją lokalizację
SZUKAJ W POBLIŻU (Wybierz branże)
Obecny zasięg:
km
Zmień odległość:
0 km 10 20 30 40 50 km

Powiększ mapę

Komentarze:
Wstaw komentarz
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz. Możesz być pierwszy/a.