Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. Brzegi

Informacje:
Godziny otwarcia:
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
Godziny otwarcia:
Opis:

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY

30-363 Kraków
ul. Rzemieślnicza 1

tel. 12-266-62-98

 

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa powstały w 1951 r. jako przedsiębiorstwo wielozakładowe działające na terenie Polski Południowej. Podstawowym zakresem działania jest wydobywanie, przeróbka i sprzedaż kruszywa naturalnego do produkcji betonów towarowych i prefabrykacji dla budownictwa i drogownictwa.

Z wyprodukowanego kruszywa w Krakowskich Zakładach Eksploatacji Kruszywa zbudowano większość powstałych po 1950 r. osiedli mieszkaniowych w Krakowie, zakładów oraz obiektów przemysłowych i hydrotechnicznych w rejonie krakowskim i śląskim. W 1998 roku w ramach przekształceń własnościowych została utworzona pracownicza Spółka Akcyjna Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa, która przejęła majątek dotychczasowego przedsiębiorstwa państwowego.

 

Obecnie Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa Spółka Akcyjna dynamicznie się rozwijają i są jednym z największych w kraju producentów kruszywa naturalnego. Załogę Spółki stanowi ponad 300 doświadczonych i wysoko kwalifikowanych pracowników zatrudnionych w jedenastu Kopaln


Czytaj więcej
Szukaj w pobliżu:
Chesz wyszukać firmy z innych branż? Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania w oparciu o Twoją lokalizację
SZUKAJ W POBLIŻU (Wybierz branże)
Obecny zasięg:
km
Zmień odległość:
0 km 10 20 30 40 50 km

Powiększ mapę

Komentarze:
Wstaw komentarz
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz. Możesz być pierwszy/a.