Hurtownia Farby-Lakiery Galanty

Informacje:
Godziny otwarcia:
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
nieczynne
Godziny otwarcia:
Opis:

Hurtownia Farby- Lakiery Galanty jest firmą powstałą w 1992 roku. Posiadamy hurtownię i sieć sklepów zlokalizowanych w Krakowie i Skawinie. Swoje działania skupiliśmy na nieustannie rozwijającym się segmencie farb, lakierów i chemii budowlanej.

22 lata istnienia na rynku pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i wiedzę praktyczną ze stosowania wielu różnych produktów. Dzięki licznym szkoleniom jesteśmy w stanie zaoferować fachowe porady, tak bardzo ważne w branży farb i lakierów, a jednocześnie tak trudne do znalezienia w dużych marketach budowlanych.

Będąc grupą osób aktywnie działających w branży, postawiliśmy sobie na celu jak najlepiej pomagać naszym klientom. Posiadamy duże doświadczenie co ułatwia nam służyć radą na każdym etapie prowadzonych prac. Staramy się posiadać najlepszy asortyment, aby zakupione u nas materiały pozwoliły się cieszyć ukończoną inwestycją na wiele lat.

Od 13-07-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców detalicznych, profesjonalnych jak i hurtowych. Zostając klientem naszej firmy, możesz mieć pewność, że Twoja potrzeba i Twoje zapytanie, będzie dla nas najważniejsze. Niezależnie od tego, czy planujesz jednorazowy remont, prowadzisz firmę budowlaną lub Twoje biuro opracowuje ważny projekt architektoniczny zawsze możesz spodziewać się poważnego podejścia


Czytaj więcej
Szukaj w pobliżu:
Chesz wyszukać firmy z innych branż? Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania w oparciu o Twoją lokalizację
SZUKAJ W POBLIŻU (Wybierz branże)
Obecny zasięg:
km
Zmień odległość:
0 km 10 20 30 40 50 km

Powiększ mapę

Komentarze:
Wstaw komentarz
Nie został dodany jeszcze żaden komentarz. Możesz być pierwszy/a.

Whoops, looks like something went wrong.